Portalen Interaktiv Portalen Interaktiv
  Våra utställare  |  För annonsörer  |  Vi på Portalen  |  Kontakta oss  |  Bloggen 


  BADRUM     BYGG     ENERGI     GOLV     KÖK     POOL     SOVRUM     TRÄDGÅRD     VILLA  

INFORMATION



Kontakta oss

Har du frågor eller tips är du välkommen att höra av dig till oss.

Viktigt att veta... Vi säljer INTE några produkter. Portalerna är mötesplatser för dig som konsument och för alla de leverantörer som vill marknadsföra sig med sina produkter. Vi hjälper dig gärna att hitta de leverantörer eller varumärken som du söker på våra sidor.

Carina Fougstedt, Redaktion/ Bild

Kontakta oss

Kontakta oss

Portalen Interaktiv AB

Kyrkvägen 7 A, 444 31 Stenungsund, Tfn 0303-679 50, Fax 0303-679 55, info@portalen.se, www.portalen.se

Bengt Hallberg Bengt Hallberg
Mediasäljare/SEO
Tel: 0303-679 57
Mobil: 0738-71 50 00
E-post: bengt@portalen.se
Carina Lundin Carina Lundin
Mediasäljare
Tel: 0303-679 53
Mobil: 0732-04 34 96
E-post: carina.l@portalen.se
Johnny Bräck Johnny Bräck
Mediasäljare
Tel: 0303-679 52
Mobil: 0705-71 69 16
E-post: johnny@portalen.se
Kenneth Larsson Kenneth Larsson
Mediasäljare
Tel: 0303-679 54
Mobil: 0708-75 45 25
E-post: kenneth@portalen.se
Ewa Swenman Ewa Swenman
Redaktion/bild
Tel: 0303-679 83
Mobil: 0705-53 16 15
E-post: ewa@portalen.se
Monica Olausson Monica Olausson
Ekonomiansvarig
Tel: 0303-679 84
Mobil: 0703-64 99 74
E-post: monica@portalen.se
Carina Fougstedt Carina Fougstedt
Redaktion/ Bild
Tel: 0303-679 56
Mobil:
E-post: carina@portalen.se
Christer Swenman Christer Swenman
Affärsutveckling/Partners
Tel:
Mobil: 0705-77 16 15
E-post: christer@portalen.se
Johan Nilsson Johan Nilsson
Webbtekniker
Tel: 0303-679 62
Mobil: 0707-27 54 90
E-post: johan@rollsbowebb.se
Mats Olausson Mats Olausson
VD
Tel: 0303-679 51
Mobil: 0705-76 91 77
E-post: mats@portalen.se
 

KONTAKTFORMULÄR


Namn:

E-post:

Telefon:


Skriv några rader:






FÖLJ OSS

PÅ GÅNG

  •  

SENASTE ARTIKLARNA

Publicerad: 2017-11-29
Publicerad: 2017-10-18
Publicerad: 2017-09-21
Publicerad: 2017-09-19
Publicerad: 2017-09-15
Publicerad: 2017-09-12
Publicerad: 2017-09-07
Publicerad: 2017-08-31
Publicerad: 2017-07-06
Publicerad: 2017-06-22

 
Portalen Interaktiv
Kyrkvägen 7A
444 31 STENUNGSUND
tfn: 0303-679 50
fax: 0303-679 55
info@portalen.se
www.portalen.se
Startsida
Alla utställare
För annonsörer
Vi på Portalen
Jobba på Portalen
Kontakta oss
Läsvärt
Kalendarium
Trender kök
Trender badrum
Bloggen
Köksportalen
Badrumsportalen
Villaportalen
Energiportalen
Byggportalen
Trädgårdsportalen
Golvportalen
Poolportalen
Sovrumsportalen